Weź udział w najważniejszej w branży radiowej międzynarodowej konferencji dotyczącej przyszłości radiofonii.

Już 10 i 11 maja we Wrocławiu spotkanie najbardziej wpływowych osób ze świata radiofonii!

Philippe Chapot

Sekretarz Generalny Digital Radio France, Dyrektor Zarządzający Editions HF (kierowane do radiowego B2B).

W roku 1997 założył Professionnal Radio Directory and Guide. Od roku 2001  Philippe jest dziennikarzem w branżowych czasopismach specjalizujących się w nowych technologiach. Organizuje jedyną w Paryżu profesjonalną wystawę branży radiowej, Le RADIO, która rokrocznie gromadzi przeszło 3000 specjalistów, 100 prelegentów i ponad 40 wystawców.

W 2008 rozpoczął nowy projekt zwany MixMedia, globalne media-studio na żywo. W 2009 założył Profession Media, pierwsze centrum szkoleniowe związane z tematyką Global Media. W 2010 utworzył Le 400 (The 400) obszar współpracy pomiędzy mediami, projektowaniem i nowymi technologiami.

W 2011 Philippe rozpoczął nową publikację o nazwie La Lettre Pro de la Radio (The RADIO Letter)  pierwszy ukazujący się dwa razy w miesiącu magazyn poświęcony przemysłowi radiowemu.

Philippe jest również Sekretarzem Generalnym i Dyrektorem ds. Komunikacji w Digital Radio DR France, jedynej organizacji, która zrobiła test porównawczy na żywo w standardzie DAB+ / T-DMB  w 2007 roku i która promuje cyfrowe radio we Francji i Europie od 2006 roku. Jest też dyrektorem portalu www.radio-numerique.fr

Philippe mówi płynnie po francusku, angielsku i szwedzku.