Weź udział w najważniejszej w branży radiowej międzynarodowej konferencji dotyczącej przyszłości radiofonii.

Już 10 i 11 maja we Wrocławiu spotkanie najbardziej wpływowych osób ze świata radiofonii!

Mikko Linnamäki

Managing Director of Radio Business, 24MAS

Mikko Linnamäki przedsiębiorca w branży internetowej na wielu płaszczyznach, założyciel Liquid Air Lab GmbH, utworzył w maju 2001 spodtronic, radiową platformę aplikacyjną  na telefony komórkowe. Obecnie, ponad 1500 mobilnych aplikacji radiowych czołowych radiostacji w Europie, takich jak NRJ International, RTL, NRK, The Voice, Antenne Bayern, Hit Radio FFH, FG Radio oraz Radio Wroclaw, korzysta z platformy aplikacyjnej stworzonej przez spodtronic. Ponad 26 milionów ludzi zainstalowało aplikacje radiowe oparte na technologii spodtronic.

Mikko jest również założycielem adplace.com mobilnej sieci reklamowej do publikacji reklam na urządzeniach mobilnych ukierunkowanych na multimedia. W grudniu 2001 Liquid Air Lab połączyło swoje siły z  24MAS światowym liderem w dziedzinie dostarczania zawartości do mobilnych nośników oraz branży reklamowej. Przed założeniem Liquid Air Lab Mikko założył Buchungsmaschine AG system rezerwacji podróży w czasie rzeczywistym, który został przejęty przez Travel24.com.

Przedtem, w 1993 założył HexMac Software Systems AG, jedną z pierwszych firm w Europie produkującą oprogramowanie internetowe.